Blat kuchenny z konglomeratu

Blat kuchenny: Konglomerat kwarcowy i jego właściwości

Blat kuchenny jest narażony na szereg czynników szkodliwych. To uszkodzenia mechaniczne, barwniki spożywcze, kwasy zawarte w produktach, a także woda i wilgoć. Wybierając blaty kuchenne warto więc zwrócić uwagę na materiały odznaczają się podwyższoną trwałością i odpornością na działanie czynników szkodliwych. Takim materiałem jest konglomerat kwarcowy. 

Wysokiej jakości konglomerat kwarcowy charakteryzuje się doskonałymi właściwościami użytkowymi. Materiał ten jest odporny na zabrudzenia, wilgoć i nieprzyjemne zapachy. Posiada nieporowatą, gładką powierzchnię o bardzo niskiej nasiąkliwości. Jest również odporny na uszkodzenia mechaniczne – zarysowania i zmatowienia. Co ważne, blaty kuchenne z konglomeratu nie odbarwiają się w wyniku oddziaływania naturalnych soków owocowych, wina czy innych barwników spożywczych naturalnego pochodzenia. 

Blaty kuchenne z konglomeratu: Kompleksowe wykonawstwo 

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania klientów oferujemy wysokiej klasy blaty kuchenne z konglomeratu. Zajmujemy się ich produkcją od wielu lat, dzięki czemu możemy zagwarantować:


W asortymencie posiadamy konglomeraty w różnych wzorach i odcieniach. To pozwala na bezkompromisowy dobór materiału do koncepcji aranżacji przestrzeni i osobistych preferencji inwestora. Obok standardowej kolorystyki proponujemy również konglomeraty w nietuzinkowych barwach.

Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem powierzchni z konglomeraty. To pozwala nam oferować blaty z okrągłym oraz prostym wykończeniem rogów. Blat kuchenny (konglomerat kwarcowy) ma grubość 2 lub 3 centymetry. Na specjalne zamówienie możemy wykonać blat o innych wymiarach. 

Blaty z konglomeratu: Warszawa i okolica 

Klientów z terenu miasta Warszawa i okolicy zainteresowanych złożeniem zamówienia na blat kuchenny z konglomeratu zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i dotychczasowymi realizacjami. Blaty z konglomeratu wykonujemy w różnych rozmiarach i kształtach, co pozwala na dopasowanie blatu do potrzeb i wymogów każdej przestrzeni. Wszystkie prace związane z obróbką materiałową wykonujemy w naszej pracowni. To daje nam pełną kontrolę nad realizacją projektu i gwarantuje najwyższą jakość wykończenia. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Oferujemy również między innymi blaty kuchenne granitowe, czy blaty łazienkowe.

LIMITOWANA PROMOCJA NA BLATY - Odbierz rabat -15%
Sprawdź