Schody

Schody kamienne Warszawa

Stylowe i trwałe na lata – Pracownia Kamieniarstwa Budowlanego Dariusz Rosy DARIO STONE prezentuje wyjątkowe schody kamienne Warszawa i okolice to główny obszar, na którym świadczmy nasze usługi kamieniarskie, ale obsługujemy również klientów z innych rejonów. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie!

Kamień naturalny do jeden z najlepszych materiałów używanych przy produkcji schodów. Wykonane z niego okładziny wyróżniają się nie tylko eleganckim wyglądem, ale również są bardzo wytrzymałe i trwałe. Dzięki nim można nadać wystrojowi wnętrza bardziej elitarny i luksusowy charakter – właśnie dlatego są one tak chętnie wybierane przez klientów, którym zależy na efekcie na lata.

Ze względu na swoją odporność kamień naturalny może być wykorzystany zarówno do wykonania schodów wewnętrznych, jak również tych na zewnątrz. Pięknie prezentuje się w domach jednorodzinnych, obiektach użyteczności publicznej, biurowcach, sklepach oraz w innych przestrzeniach, gdzie ważne jest uzyskanie stylowej, eleganckiej przestrzeni.

SCHODY Z KAMIENIA, MARMURU – IDEALNY WYBÓR

W naszej firmie DARIO STONE oferujemy kompleksowe usługi w zakresie realizacji schodów kamiennych wewnętrznych i zewnętrznych. Wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały i dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby kamienne spełniły wszystkie oczekiwania klienta.

Schody wykonujemy między innymi z wytrzymałego i odpornego granitu, a także z szykownego marmuru. W asortymencie posiadamy także inne kamienie. Dzięki pełnej gamie kolorystycznej można łatwo dopasować je do różnych aranżacji – tych nowoczesnych i tradycyjnych.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z poniższymi realizacjami naszej firmy!

Nasza pracownia kamieniarska DARIO STONE od przeszło 20 lat zajmuje się tworzeniem wyjątkowych wyrobów z kamienia naturalnego. Dzięki doświadczeniu, skupieniu na oczekiwaniach klientów oraz szerokiemu asortymentowi różnorodnych kamieni oferujemy usługi na tak wysokim poziomie.

W naszej ofercie znajduje się pełna gama różnych elementów z kamienia doskonałych do domów oraz innych obiektów – to między innymi blaty kuchenne i blaty łazienkowe, okładziny ścienne, schody, posadzki, parapety i kominki w wielu ciekawych wzorach do dyspozycji.

Stosujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane kamienie najwyższej jakości – wśród nich znajdują się między innymi granity, marmury, onyxy, piaskowce, trawertyny. Także wykorzystujemy wysokiej jakości konglomeraty marmurowe i kwarcytowe. Pełna gama kolorystyczna powoduje, że mogą Państwo dopasować je indywidualnie do pomysłu na aranżację przestrzeni.

Nasz zakład kamieniarski posiada nowoczesne wyposażenie, dzięki któremu możemy tworzyć dla Państwa tak wyjątkowe wyroby kamienne. Zatrudniamy doświadczonych pracowników i współpracujemy z projektantami, aby oferować Państwu pełną i fachową obsługę.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny – od pobrania odpowiednich wymiarów i doradztwo, poprzez przygotowanie projektu i stworzenie elementów z kamienia, aż do ich montażu i usług serwisowych.

W razie dodatkowych pytań zawsze pozostajemy do Państwa dyspozycji – odpowiemy na nie szybko i wyczerpująco.

DARIO STONE – schody kamienne Warszawa – zachęcamy do wybrania naszych usług!

LIMITOWANA PROMOCJA NA BLATY - Odbierz rabat -15%
Sprawdź