Posadzki

Posadzki z kamienia Warszawa

Pracownia Kamieniarstwa Budowlanego Dariusz Rosy DARIO STONE oferuje szeroką gamę usług kamieniarskich. Dla naszych klientów wykonujemy również stylowe posadzki z kamienia Warszawa i okolice to główny obszar naszej działalności, ale świadczymy także nasze usługi w innych rejonach kraju. Zapewniamy pełną i fachową obsługę!

Kamień naturalny jest materiałem cenionym od lat ze względu na swoją wyjątkową wytrzymałość oraz walory estetyczne, ponieważ wprowadza do przestrzeni ekskluzywną atmosferę. Jego piękno opiera się czasowi, dlatego też jest on doskonałym wyborem na wiele pokoleń. Kamień może być również wielokrotnie odnawiany, dlatego nawet w przypadku wystąpienia usterek można znów przywrócić mu jego oryginalny wygląd.

Wykonane z niego posadzki pięknie prezentują się w różnych wnętrzach – w łazienkach, kuchniach, przedpokojach, salonach, a także w obiektach takich jak biurowce, hotele, sklepy, restauracje czy obiekty użyteczności publicznej. Kamień może być również stosowany na zewnątrz.

Eleganckie posadzki kamienne

W naszej pracowni DARIO STONE realizujemy eleganckie posadzki kamienne z użyciem najwyższej jakości materiałów.

Tworzymy je między innymi z wytrzymałych granitów oraz efektownych marmurów dostępnych w szerokiej gamie kolorów do wyboru. Dzięki tak szerokiej gamie dostępnych materiałów mogą Państwo dopasować je indywidualnie do aranżacji – zarówno tej w stylu klasycznym, jak również nowoczesnym.

Posadzki z kamienia wykonujemy z naciskiem na detale – przygotowujemy proste posadzki kamienne oraz te z misternymi ozdobnikami, które natychmiast przyciągają wzrok.

Zachęcamy do sprawdzenia poniższej galerii naszych realizacji!

Nasza pracownia DARIO STONE posiada szerokie doświadczenie w zakresie realizacji posadzek kamiennych oraz w świadczeniu innego rodzaju usług kamieniarskich. Od przeszło 20 lat wykonujemy kompleksowe i profesjonalne prace kamieniarskie w województwie mazowieckim, ale docieramy do naszych klientów także w innych zakątkach kraju.

W naszej ofercie znajduje się pełna gama wyrobów kamiennych, między innymi blaty kuchenne i blaty łazienkowe, parapety z kamienia, kominki, schody, posadzki, a także okładziny ścienne w wielu interesujących wariantach do wyboru.

Do pracy wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane kamienie naturalne pochodzące z różnych zakątków świata – granity, marmury, piaskowce, trawertyny, onyxy i wiele innych. Dzięki pełnej gamie kolorów kamieni nasi klienci mogą dobrać takie, które będą idealnie pasowały do ich pomysłu na daną przestrzeń.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem i zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników – dzięki temu świadczymy usługi na tak wysokim poziomie. Prowadzimy także stałą współpracę z projektantami, dzięki czemu możemy prezentować Państwu tak oryginalne wyroby z kamienia pasujące do różnych stylów aranżacyjnych.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, oferując naszym klientom pełną obsługę – od pobrania wymiarów, doradztwa i przygotowania projektu, a skończywszy na fachowym montażu i serwisie.

W razie dodatkowych pytań dotyczących naszych usług kamieniarskich zachęcamy Państwa do skontaktowania się z nami.

DARIO STONE – posadzki z kamienia Warszawa – zapraszamy do wybrania naszych usług!

LIMITOWANA PROMOCJA NA BLATY - Odbierz rabat -15%
Sprawdź