Marmury

Marmur to kamień o delikatniejszej strukturze, którą zawdzięcza w głównej mierze swojemu składowi tj. wapieniowi i kalcytowi. Stosowany głównie do produkcji blatów łazienkowych, schodów wewnętrznych, parapetów oraz posadzek w pomieszczeniach o niskim natężeniu ruchu, a także okładzin ścian wewnątrz budynków oraz obudów kominkowych. Charakterystyczną cechą jest ciepła kolorystyka połączona z niezliczoną ilością oryginalnego „użylenia”

Marmur – Warszawa

W naszej działalności wykorzystujemy różne rodzaje marmuru – w Warszawie dużą popularnością cieszy się Carrara Bianco czy Negro Marquina. Oprócz tradycyjnych odcieni bieli, szarości i czerni mamy do zaoferowania naszym klientom również nietypowe warianty takie jak Rain Forest Green, Rosso Portugalo, Verde Gwatemala. Z przyjemnością doradzimy Ci przy wyborze najlepszego materiału do produkcji parapetów czy blatów.

Polecamy wysokiej jakości marmur do realizacji rozmaitych projektów wnętrzarskich. Mogą to być zarówno dekoracje, jak i elementy wyposażenia, które nadadzą wnętrzu ciekawego, luksusowego charakteru. Zachęcamy przy tym do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi pracami, z których możesz czerpać inspirację oraz wiedzę o naszych standardach.

Masz pytania odnośnie dostępności materiałów? Chcesz porównać wygląd i właściwości marmurów? Skonsultować swój pomysł z naszym doradcą? Zapraszamy do kontaktu w kwestii dostępnych marmurów w Warszawie.

LIMITOWANA PROMOCJA NA BLATY - Odbierz rabat -15%
Sprawdź