Blaty łazienkowe z konglometratu

Blat łazienkowy: Konglomerat kwarcowy i jego właściwości

Blat łazienkowy jest szczególnie narażony na degradujące działanie wody i wilgoci. Szkodliwy wpływ na powierzchnię mają również użytkowane w łazience kosmetyki i detergenty. Aby zagwarantować funkcjonalność, elegancję oraz trwałość blatu łazienkowego w długiej perspektywie użytkowania warto zastanowić się nad wyborem blatu z konglomeratu.

Blat łazienkowy z konglomeratu cechuje się bardzo dobrymi parametrami. Materiał posiada nieporowatą, gładką powierzchnię o bardzo niskiej nasiąkliwości. Jest wytrzymały, solidny oraz odporny na uszkodzenia i zarysowania. Jednocześnie zawarte w składzie konglomeratu jony srebra działają antybakteryjnie. Dzięki temu blaty łazienkowe z konglomeratu są bezpieczne w codziennym użytkowaniu i łatwe w utrzymaniu w czystości.

Blat łazienkowy z konglomeratu: Kompleksowe wykonawstwo

Jesteśmy pracownią kamieniarską z ponad dwudziestoletnią tradycją. Specjalizujemy się w kompleksowej obróbce kamieni naturalnych i nowoczesnych. Dysponujemy profesjonalnym, w pełni wyposażonym parkiem maszynowym, co przekłada się na szerokie możliwości obróbcze konglomeratu kwarcowego. Kiedy klient zamawia blat łazienkowy, konglomerat kwarcowy możemy zaproponować z wykończeniem okrągłym lub prostym. Blat standardowo oferowany jest w grubości 2 lub 3 centymetry, przy czym na specjalne zamówienie wykonujemy blaty łazienkowe z konglomeratu o innych grubościach. 

Nasz asortyment obejmuje blaty w różnych kolorach i odcieniach, co pozwala na ich bezkompromisowy dobór do aranżacji łazienki oraz indywidualnych preferencji inwestora. Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały. Posiadamy konglomeraty kwarcowe charakteryzujące się ciekawą kolorystyką i wzornictwem – zarówno modele standardowe, jak i bardziej  niekonwencjonalne wzory. 

Blaty łazienkowe z konglomeratu: Warszawa i okolica 

Profil naszej działalności jest ukierunkowany na współpracę z architektami, projektantami wnętrz, firmami meblowymi oraz budowlanymi i odbiorcami indywidualnymi. Klientów z terenu miasta Warszawa i okolicy zainteresowanych blatami łazienkowymi z konglomeratu kwarcowego zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i dotychczasowymi realizacjami. Blaty łazienkowe wykonujemy w całości w naszej pracowni. To pozwala nam na profesjonalną obróbkę materiału i przygotowanie wyrobu gotowego o pożądanej estetyce. Oferujemy również blaty kuchenne z konglomeratu kwarcowego, czy blaty granitowe. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnego materiału.

LIMITOWANA PROMOCJA NA BLATY - Odbierz rabat -15%
Sprawdź