Kominki

Kominki z kamienia Warszawa

Pracownia Kamieniarstwa Budowlanego Dariusz Rosy DARIO STONE wykonuje wyjątkowe kominki z kamienia Warszawa i okoliczne miejscowości to główny obszar naszej działalności, ale jesteśmy do Państwa dyspozycji również w innych regionach kraju. Oferujemy profesjonalne usługi kamieniarskie – zapewniamy najlepsze efekty dla najbardziej wymagających klientów!

Kamień naturalny stanowi bardzo dobry wybór na kominek. Wykonane z niego obudowy nie tylko prezentują się bardzo efektownie, nadając wnętrzom luksusowy charakter, ale również kamień akumuluje ciepło, dzięki czemu pomagają w dogrzewaniu przestrzeni. Na uwagę zasługuje także wyjątkowa wytrzymałość kamienia, jego trwałość i odporność na wysokie temperatury – dzięki temu kamienny kominek może posłużyć Państwu na długie lata.

Nasza pracownia specjalizuje się w wytwarzaniu wyjątkowych kominków kamiennych – doskonałych zarówno do wnętrz o stylu klasycznym, jak również tym nowoczesnym. Tworzymy kominki na wymiar, które pasują idealnie do wnętrz domów naszych klientów, a także do innych przestrzeni – hoteli, restauracji.

Stosujemy tylko najwyższej jakości kamienie naturalne, które pozyskujemy z różnych zakątków świata – marmury, trawertyny, onyxy, granity. Dzięki temu, że są one dostępne w wielu kolorach do wyboru, można dopasować je do różnych aranżacji.

Dostosowujemy się do życzeń naszych klientów, dlatego też jesteśmy w stanie spełnić wszystkie z nich – także te nietypowe.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z galerią naszych kominków z kamienia!

Nasza pracownia kamieniarska DARIO STONE z Milanówka od lat zajmuje się tworzeniem wyjątkowych wyrobów z kamienia naturalnego. Dzięki rozległej wiedzy, doświadczeniu, stosowaniu najlepszych materiałów i nowoczesnemu zapleczu przygotowujemy dla naszych klientów tak wyjątkowe kompozycje do różnych przestrzeni – zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz.

W naszej ofercie znajduje się pełna gama usług kamieniarskich. Wykonujemy na zamówienie między innymi blaty kuchenne z kamienia, blaty łazienkowe, parapety, schody zewnętrzne i wewnętrzne i podłogi, okładziny ścienne, a także kominki kamienne – obudowy kominkowe z kamienia.

Używamy wyłącznie najwyższej jakości kamieni naturalnych, które sprowadzamy z różnych zakątków świata. Wśród nich znajdują się luksusowe marmury, wytrzymałe granity, a także kamienie takie jak trawertyny, onyxy czy piaskowce. Stosujemy też wysokiej klasy konglomeraty kamienne – kwarcytowe i marmurowe.

Dostosowujemy się do wszystkich życzeń naszych klientów – chcemy, aby każdy z nich był w pełni zadowolony z tego, co oferujemy. Zapewniamy kompleksową obsługę, która obejmuje w szczególności pobranie wymiarów, doradztwo, produkcję elementów kamiennych oraz ich montaż, a także usługi serwisowe.

Prowadzimy także współpracę z projektantami, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu wyjątkowe rozwiązania aranżacyjne.

W razie dodatkowych pytań związanych z naszymi usługami jesteśmy stale do dyspozycji – prosimy o kontakt, a odpowiemy na wszystkie z nich.

DARIO STONE – kominki z kamienia Warszawa – zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług!

LIMITOWANA PROMOCJA NA BLATY - Odbierz rabat -15%
Sprawdź