Kominki

Kominki z kamienia Warszawa

Pracownia Kamieniarstwa Budowlanego Dariusz Rosy DARIO STONE wykonuje wyjątkowe kominki z kamienia Warszawa i okoliczne miejscowości to główny obszar naszej działalności, ale jesteśmy do Państwa dyspozycji również w innych regionach kraju. Oferujemy profesjonalne usługi kamieniarskie – zapewniamy najlepsze efekty dla najbardziej wymagających klientów!

Kamień naturalny stanowi bardzo dobry wybór na kominek. Wykonane z niego obudowy nie tylko prezentują się bardzo efektownie, nadając wnętrzom luksusowy charakter, ale również kamień akumuluje ciepło, dzięki czemu pomagają w dogrzewaniu przestrzeni. Na uwagę zasługuje także wyjątkowa wytrzymałość kamienia, jego trwałość i odporność na wysokie temperatury – dzięki temu kamienny kominek może posłużyć Państwu na długie lata.

Nasza pracownia specjalizuje się w wytwarzaniu wyjątkowych kominków kamiennych – doskonałych zarówno do wnętrz o stylu klasycznym, jak również tym nowoczesnym. Tworzymy kominki na wymiar, które pasują idealnie do wnętrz domów naszych klientów, a także do innych przestrzeni – hoteli, restauracji.

Stosujemy tylko najwyższej jakości kamienie naturalne, które pozyskujemy z różnych zakątków świata – marmury, trawertyny, onyxy, granity. Dzięki temu, że są one dostępne w wielu kolorach do wyboru, można dopasować je do różnych aranżacji.

Dostosowujemy się do życzeń naszych klientów, dlatego też jesteśmy w stanie spełnić wszystkie z nich – także te nietypowe.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z galerią naszych kominków z kamienia!

Kominki z kamienia – idealny wybór do domu lub biura

Trudno znaleźć osobę, która nie lubiłaby wygrzewać się przy ciepłym blasku kominka kamiennego. To doskonały wybór do każdego pomieszczenia, które ma służyć wypoczynkowi, a także pełnić funkcje reprezentacyjną.

Podejmujemy się realizacji kominków z kamienia do salonu, jak również do biura, gabinetu, restauracji, hotelu. Wszędzie tam, gdzie chcesz stworzyć wyjątkowy klimat, rozważ naszą propozycję. Gwarantujemy wykonanie zgodnie z najlepszymi standardami, na wymiar, aby obudowa kominka z kamienia idealnie pasowała do paleniska, odpowiadała konstrukcyjnie założeniom architektonicznym, a przy tym ładnie komponowała się z aktualnym czy planowanym wystrojem.

Prezentujemy duży wybór kominków z kamienia naturalnego, które zasługują na uwagę, bo są piękne, solidne, łatwe w utrzymaniu. Przez lata będą zdobiły wnętrze, ale nie tylko. Nawet, jeśli palenisko pełni funkcję głównie dekoracyjną, to i tak otwarty kominek z kamienia emituje przyjemne ciepło. Jest doskonały w chłodne poranki i długie jesienne wieczory. To świetna inwestycja, pozwól, że spełnimy Twoje marzenie o kominku z kamienia. Zapraszamy do współpracy!

LIMITOWANA PROMOCJA NA BLATY - Odbierz rabat -15%
Sprawdź